O nas

Asia i Piotrek

Asia Bodzek – prowadzę wraz z mężem gospodarstwo agroturystyczne „Agroturystyka u Asi”, oraz, przede wszystkim, rodzinne gospodarstwo rolne oparte na hodowli krów mlecznych. Cieszę się, że mogę żyć tak blisko przyrody, która niemal każdego dnia na nowo mnie ujmuje swoim ogromem i pięknem.

Zapraszam i mam nadzieję, że i Państwo poczują kojącą energię, która płynie z naszego pięknego regionu. Kotlina Kłodzka oferuje multum atrakcji dla każdego. Chętnie doradzę, co można u nas zwiedzić (posługuję się biegle językiem włoskim i francuskim) i dołożę wszelkich starań, aby były to dla Państwa niezapomniane wakacje.

2012_09_08_5769IMG_6016foto krowyspacer

Adam na traktorze

Adam – mój mąż, gospodarz, na zdjęciu obok pokazany przy pracy w polu. Trudno nie ukochać ziemi, gdy żyje się w tak atrakcyjnym i malowniczym miejscu.

altana

Altana to miejsce spotkań i delektowania się atmosferą naszego miejsca przy grillu, rozpalonym ognisku lub na niewielkich biesiadach przy akordeonie (muzyka to jeden z żywiołów gospodarza czyli mojego męża Adama.)

Agroturystyka u Asi - Bożków

Owieczka, ulubienica dzieci i dowód na to, że gospodarz ma góralskie korzenie, bo wedle starego porzekadła „Kto ma owce ten ma co chce”.

2012_09_08_5803

Krowy i pastwiska to podstawowe źródło naszego utrzymania, ale też kontynuowanie rodzinnej tradycji.

1-agro foto

Można napić się u nas mleka prosto od krowy, jak również spróbować wiejskiego białego sera oraz swojskich jajek.

Komentowanie jest wyłączone